Hakkımızda

2005 YILINDA SİVAS’TA BİREYSEL OLARAK BAŞLADIĞIMIZ ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞINI 2018 YILINDA SİZ DEĞERLİ HALKIMIZA DAHA KALİTELİ HİZMET VEREBİLMEK ADINA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN VE KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞININ HERŞEYDEN ÖNCE GELDİĞİNE İNANAN BAŞARI TURİZMİN TECRÜBELİ ÇALIŞANLARI BU İLKE DOĞRULTUSUNDA İHTİYAÇLARIMIZIN TÜMÜNE HIZLICA CEVAP VEREBİLMEK VE SİZLERE UNUTULMAZ GEZİ,TUR,ORGANİZASYON,TRANSFER,SEYEHAT,ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI,ARAÇ KİRALAMA,VİP TAŞIMACILIK TECRÜBESİNİ YAŞATMAK İÇİN GEREKLİ TÜM HAZIRLIKLARI YAPMAYA HERGÜN,HER SAAT DEVAM ETMEKTEDİR.

BAŞARI TURİZM UZMAN PERSONELİ VE PROFESYONEL YAPILANMASIYLA MÜŞTERİ BEKLENTİLERİNİ EKSİKSİZ KARŞILAYARAK MEVZUATA UYGUN SÜREKLİ YENİLENEN ARAÇLARIMIZLA TEKNOLOJİ İNSAN KAYNAĞI VE ALT YAPI YATIRIMLARIYLA SÜREKLİ YENİLİKCİ VE İYİLEŞTİRMEYİ BENİMSEYİP UYGULAYARAK MÜŞTERİSİNİ HER DAİM MİSAFİRLERİ OLARAK DEĞERLENDİRİP %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ HEDEF ALMAKTADIR. BU SEBEPLE 18 YILDIR SİVASTA ÖĞRENCİ VE PERSONEL TAŞIMACILIĞI, GEZİ,TUR,ORGANİZASYON,TRANSFER,SEYEHAT,ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİR DIŞI,ARAÇ KİRALAMA,VİP TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE LİDERLİĞİNİ SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ GÜVENİN VE BAŞARININ TEK ADRESİ OLMAYA DEVAM ETMEKTEYİZ.

BAŞARI TURİZM, BAŞARIYA TAŞIR.

BAŞARI BİR YOLCULUKTUR VARIŞ NOKTASI DEĞİL. BİZİMLE YOLCULUĞA HAZIR MISIN?

Rezervasyon
play-icon

Neden Biz❓

Sivas ve çevre illerde öğrenci ve personel taşımacılığında lider firmalardan olan Başarı Turizm, her zaman müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir. Sivas okul ve öğrenci servisi için deneyimli şoförlerimiz ve son model araçlarımızla güvenli konforlu bir yolculuk garanti ederiz. Sivas personel servisi olarak siz değerli çalışanlar için zamanın kıymetini bilir ve ona göre planlama yaparız. Güvenli ve rahat bir yolculuk sektörümüz için bir BAŞARI'dır.

  • En İyi Fiyat
  • Konforlu
  • Güleryüzlü
  • Güvenli
  • Deneyimli Usta Şoförler
  • Lüks Araçlar
Hakkımızda

Mutlu Müşterilerimiz 🥰

Mesaj Yaz
1
Whatsapp'tan Yaz
Scan the code
Merhaba 👋
Whatsapp'tan bize ulaşın!